Doğalgaz Tesisatı

Firma:Sarander İnşaat Mobilya
Kategori:İnşaat / Bina Tesisat
Uygulama:Doğalgaz Tesisatı Uygulaması

Doğalgaz Tesisatı Uygulaması

Firmamız doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, konularındaki hizmeti vermektedir.

İster kombili isterseniz sobalı-şofbenli yeni doğalgaz tesisatlarınızın yapılması veya mevcut tesisatınızdaki yapılması gereken değişiklikler için aradığınız profesyonel kadro ile hizmet vermekteyiz.

Bursa içi bir çok ilçeye doğalgaz tesisatı hizmetini ücretsiz keşif yaparak vermektedir.

Bursa içi doğal gaz tesisatı keşif hizmetimiz vardır. Doğal gaz tesisatı’ nın nasıl yapılacağı hangi güzergahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

  • Daire içi kalorifer tesisatı
  • Daire içi doğalgaz kombi tesisatı
  • Daire içi doğalgaz şofben tesisatı
  • Bina içi doğalgaz kolon hattı
  • Mutfak ve lokanta doğalgaz tesisatı
  • Merkezi sistem doğalgaz kolon tesisatı
  • Daire içi kombi radyatör ve şofben montajı
  • Her türlü doğalgaz malzemesi satışı

Daire Doğalgaz Tesisatı Uygulaması

Sarander Yapı İnşaat Mobilya olarak biz dairenize abonelik işlemlerinden sonra; daire içi ocak + kombi veya ocak + doğal gaz sobası veya ocak + şofben tesisatlarını doğal gaz projesini onaylattıktan sonra projeye uygun olarak giriş kapısında bulunan vanadan alınarak cihazlara kadar çekilmesi test edilmesi ve işletmeye hazır hale getirilmesi işlemlerini yapmaktayız.

İlk olarak Bursagaz abonelik işlemi yapılır. Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve Bursa gaz kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır.

Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır. Daire içi gaz tesisatı Bursagaz kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır.

Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer.Proje onayından sonra kullanıcı Bursagaz kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar.

Sözleşmeden sonra Bursagaz kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.

Bursagaz kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir.Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Bursa gaz  servis  kutusundan  itibaren binadaki  tüm  dairelere  giden sayaç  vanalarına  kadar  olan  tesisattır.

Bina Doğalgaz Tesisatı Uygulaması

Kolon tesisatlarında   bütün binanın doğalgaz  tesisatını  kesen Ana kesme  vanası  kullanılması  zorunludur.Kolon tesisatlarında  deprem vanası  kullanılması zorunludur.Servis kutusunun  olmaması  ve  uygun  olması  durumunda  yan  binalardan hat  alınabilir.

Sarander Yapı İnşaat Mobilya uzman kadrosu ile boru çapının belirlenmesi,  güzergah  seçimi ,kaynak ve  montaj işçiliği  ile  müşterilerimize  hizmet  etmektedir.