Banyo ve Mutfak Tadilatı

Firma:Sarander İnşaat Mobilya
Kategori:İnşaat / Yapı ve Tadilat
Uygulama:Banyo ve Mutfak Tadilatı

Mutfak ve banyo Tadilatı

Mutfak ve banyo tadilatı hizmetleri Sarander İnşaat Mobilya’nın sunmuş olduğu profesyonel yapı ve tadilat hizmetlerindendir.Bu hizmet sayesinde evinizde temizliğin ve sağlığın ön plana çıktığı mekanlarınız olan banyo ve mutfaklarınız yenilenmiş ve daha ferah ve daha temiz bir durumagelmiş olacaktır.

MUTFAK TADİLATI

Kadınların en çok zaman geçirdiği mutfağa renk katan, evin havasını değiştiren mimari çözümler sunmanın dışında, komple mutfak tadilat çalışmaları yapmaktadır. Mutfak dolaplarınız için a’dan z’ye mutfak dekorasyon hizmeti vermektedir. Mutfak yıkımı, fayans, su tesisatı gibi hizmetleri bütünleşik olarak kendi içerisinde barındırmaktadır. Bursa Mutfak Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İşçilik Kullanılmaktadır.

BANYO TADİLATI

Uzman kadromuz ve Deneyimli personellerimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, bütçenize uygun seçeneklerle siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerini dikkate alarak banyolarınızı güzelleştiriyor.

Banyolarınızda tüm tesisat işleri,banyo dolap ve mobilyaları, fayans, alçı, duşakabin, menfez, banyo kapıları, banyo aksesuarları vb. gibi işlerden başlayıp isteğiniz doğrultusunda banyolarınızı teslim ediyoruz.