Alçıpan Uygulamaları

Firma:Sarander İnşaat Mobilya
Kategori:İnşaat / Boya ve Dekorasyon
Uygulama:Boya ve Badana Uygulamaları

Alçıpan Uygulamaları Nedir?

Alçıpan üretimi Avrupa ülkelerinde gerçekleşen bir ev dekorasyon malzemesidir. Bu malzeme kağıtla kaplanmış olup sağlamlaştırılmış, kırılması veya çatlaması güçleştirilmiştir. Su alma gibi bir durumda hiç bir şekilde şişme yapmaz.Alçıpan Uygulamaları sayesinde duvarınız veya tavanınızda  eskisinden daha temiz ve daha düz bir görünüm elde edebileceksiniz.

Alçıpan Uygulamaları, Sarander İnşaat Mobilya’nın sunmuş olduğu profesyonel yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Bu hizmet sayesinde asma tavan, duvar bölme, led ışık ve ısı yalıtımı gerçekleştirilebilir.  Alçıpan Uygulamaları hem ekonomik hem de Avrupa standartlarına uygun olarak, sizlerin memnuniyetini sağlamak için tasarlanmıştır.

BÖLME DUVAR UYGULAMALARI

Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok ve benzeri malzemelerin veya kaba sıvanın üzerine alçıdan yapılan ve üzerine yapılacak olan kaplamaya kat oluşturan yüzeye alçı sıva denir.

Alçıpan bölme duvar sistemleri, dünya standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Alçıpan bölme duvarlar,oluşturulan metal konsüksiyon üzerine FX beyaz alçıpan,FR yangına dayanıklı alçıpan,WR suya dayanıklı alçı plakaların vidalanması ile yapılır.Birleşim ve ek yerlerine vida yerlerine derz dolgu alçı işlemleri ile düzgün yüzeyler elde edilir.

Alçıpan bölme duvarlar yüksek derecede yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı sağlayan uygun sistemlerdir.Uygulaması temiz ve kolaydır.Alçıpan bölme duvarlar üzerine boya,karo,fayans,duvar kağıdı vb. uygulamalar yapılabilmekte su,atık su,elektirik vb.tesisatlar kolayca gizlenmektedir.

ASMA TAVAN UYGULAMALARI

Led asma tavan ve led spot aydınlatmalı dekorasyon uygulamalarımızı, alçıpan detayı, alçı çekilmesi, boyası ve tüm şerit -spot led dahil sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.

Asma tavan ve gizli ışık modellerimiz buradaki resimlerden ibaret değildir ister bizim önereceğimiz isterseniz sizin internet ten veya bir mekanda gördüğünüz modeli kusursuz bir şekilde uygulamaktayız yani kısacası siz hayal edin biz uygulayalım;

Dekorasyon da olmazsa olmazlardan biri de gizli led aydınlatmalı asma tavan sistemidir son dönemlerde oldukça revaçta olan bu uygulamayı istediğiniz biçimde, boyutta, şekilde ve tasarımda uygulama yapabilmekteyiz, dekorasyon istediğiniz mekana en uygun tasarımı size önerip uygulamayı yapmaktayız.