Mobilya Tasarım İmalat

Hastane Mobilyaları

Fonksiyonel tasarım ve geniş ürün konsepti ile, Sarander Mobilya hastane mobilyaları kullanışlılığı arttırarak, konfor ve estetik sunar.

Küçük Sanayi Sitesindeki fabrikasında hem makine ve ekipmanları hem de deneyimli personeli ile hastane mobilya tasarımı konusunda hem butik işler hem de seri üretim gerektiren işler en kısa zamanda ve kaliteli olarak yapılmaktadır.


Otel Mobilyaları

Fonksiyonel tasarım ve geniş ürün konsepti ile, Sarander Mobilya otel mobilyaları kullanışlılığı arttırarak, konfor ve estetik sunar.

Küçük Sanayi Sitesindeki fabrikasında hem makine ve ekipmanları hem de deneyimli personeli ile otel mobilya tasarımı konusunda hem butik işler hem de seri üretim gerektiren işler en kısa zamanda ve kaliteli olarak yapılmaktadır.


Fuar  Mobilyaları

Fonksiyonel tasarım ve geniş ürün konsepti ile, Sarander Mobilya fuar mobilyaları ve standlarının  tasarımında kullanışlılığı arttırarak, konfor ve estetik sunar.

Küçük Sanayi Sitesindeki fabrikasında hem makine ve ekipmanları hem de deneyimli personeli ile fuar mobilya standı hazırlanması  butik ve orijinal tasarım gerektirdiğinden en kısa zamanda ve işlevsel olarak yapılmaktadır.


İş yeri – Ofis Mobilyası

Fonksiyonel tasarım ve geniş ürün konsepti ile, Sarander Mobilya ofis ve işyeri mobilyaları tasarımları ile kullanışlılığı arttırarak, konfor ve estetik sunar.

Küçük Sanayi Sitesindeki fabrikasında hem makine ve ekipmanları hem de deneyimli personeli ile ofis ve ev mobilyaları tasarımları konusunda hem butik işler hem de seri üretim gerektiren işleri en kısa zamanda ve kaliteli olarak yapılmaktadır.


Residence Villa Mobilyaları

Fonksiyonel tasarım ve geniş ürün konsepti ile, Sarander Mobilya residence, villa, ev mobilyaları tasarımlarında kullanışlılığı arttırarak, konfor ve estetik sunar.

Küçük Sanayi Sitesindeki fabrikasında hem makine ve ekipmanları hem de deneyimli personeli ile residence mobilya tasarımında hem butik işler hem de seri üretim gerektiren işler en kısa zamanda ve kaliteli olarak yapılmaktadır..